Тернопільські легкоатлети вдало виступили на командному чемпіонат України зі спортивної ходьби

категорія: Легка атлетика | дата: 24 10 2017

В Івано-Франківську проходив командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед вихованців ДЮСШ. Участь у змаганнях, окрім представників з різних областей України, взяли спортсмени з Португалії, Молдови, Білорусі, Греції, а судили арбітри з різних країн світу. Нашу область на турнірі представляли учні-спортсмени КУТОР "ТОДЮСШ з літніх видів спорту" під керівництвом тренера-викладача Віри Зозулі. Серед сімнадцяти команд тернополяни зайняли у турнірній таблиці дев’яте місце, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

В особистому заліку дистанцію 3 км Олександра Франків (ТЗОШ №2) подолала із результатом 17:27 і посіла п’яте місце; а Люба Губанова (ТЗОШ №9) з результатом 17: 31 здобула шосте місце. На дистанції 10 км Віра Губанова (ТВПУ сфери послуг та туризму) з результатом 1:03:07 була шостою, а серед хлопців Назар Савків (ТВПУ ресторанного сервісу та торгівлі) на цій дистанції з результатом 48:58 став восьмим. Також на дистанції 3 км залікові очки для команди дала Софія Павловська (ТЗОШ №13), - повідомляє інструктор-методист "ТОДЮСШ з літніх видів спорту" Наталя Сенів.