Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

У Тернополі відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед команд ДЮСШ

категорія: Легка атлетика | дата: 14 10 2017 | переглядів: 211

82 юних легкоатлети з шести районних спортивних шкіл та міста Тернополя, незважаючи на несприятливі погодні умови, виступили в чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу. Такі перегони відбулись 7 жовтня в Тернополі, в парку "Загребелля", повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Учасники змагались на різних дистанціях кросу в трьох вікових групах: 2000-2001, 2002-2003, 2004 р.н. і молодші. Ці змагання мали статус відбіркових для участі в чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат ДЮСШ, СДЮШОР, який відбудеться 20-22 жовтня в Сумах, тому долучились до них усі наші легкоатлети, які тренуються в видах витривалості, - інформує Федерація легкої атлетики області.

У командному заліку з найменшою сумою очок – 23, перше місце виборола команда ОДЮСШ (тренери Стефанишина О.В., Дуда Б.П., Дуда О.В.). Набравши по 27 очок, друге і третє місця розділили команди Бережанської (тренер Дуда В.П.) та Зборівської ДЮСШ (тренер Небельський В.Р.).

Зокрема, як повідомив Володимр Небельський, зборівчани вибороли на змаганнях п’ять медалей. Так, Мельник Олександр здобув І місце на дистанції 3000 метрів, другі місця посіли Мочук Марія (800 метрів), Рава Уляна (1000 метрів), Антонюк Андріана (1500 метрів), Наконечний Святослав був третім на дистанції 1000 метрів.

Далі місця у турнірній таблиці командного заліку змагань розподілилися так: четверте – Збаразька ДЮСШ – 33 очок; п’яте – Заліщицька ДЮСШ – 39 очок; шосте – ДЮСШ Тернопільського району – 50 очок.

В особистому заліку переможцями та призерами стали:

800 м – дівчата 2004 р.н. і молодші

І місце Марущак Діана 2.37,8 (Заліщики)

ІІ місце Мочук Марія 2.40,9 (Зборів)

ІІІ місце Глущак Ольга 2.50,8 (Бережани)

1000 м – дівчата 2002-2003 р.н.

І місце Ткач Зоряна 3.11,9 (Бережани)

ІІ місце Рава Уляна 2.14,4 (Зборів)

ІІІ місце Меркушина Олександра 3.32,2 (ОДЮСШ)

1500 м – дівчата 2000-2001 р.н.

І місце Когут Таня 5.00,6 (Бережани)

ІІ місце Антонюк Андріана 5.11,5 (Зборів)

ІІІ місце Теслюк Ангеліна 5.28,1 (ОДЮСШ)

1000 м – юнаки 2004 р.н. і мол.

І місце Гунька Мар’ян 3.11,8 (Бережани)

ІІ місце Путькалець Дмитро 3.14,3 (Збараж)

ІІІ місце Наконечний Святослав 3.16,5 (Зборів)

2000 м – юнаки 2002-2003 р.н.

І місце Горошко Юрій 6.17,2 (ОДЮСШ)

ІІ місце Гнатів Віктор 6.17,4 (ОДЮСШ)

ІІІ місце Телев’як Павло 6.25,8 (Збараж)

3000 м – юнаки 2000-2001 р.н.

І місце Мельник Олександр 9.17,9 (ОДЮСШ)

ІІ місце Корнатий Владислав 9.23,9 (Збараж)

ІІІ місце Куп’як Максим 9.33,1 (ОДЮСШ)

Усі призери та переможці нагороджені грамотами та медалями управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та призами Тернопільського  відділення НОК України.

 

Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: