Наталя Стребкова стала срібною призеркою чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молоді

категорія: Легка атлетика | дата: 18 07 2017

В місті Бидгощі (Польща) завершився черговий чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді до 23 років, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Маємо честь, що одну з нагород для української збірної здобула на цих престижних змаганнях тернопільська легкоатлетка Наталія Стребкова. Виступаючи у бігу на 3000 м з перешкодами, спортсменка виборола срібну медаль, показавши час 9.44,52 сек. і побивши свій же молодіжний рекорд України ще на п’ять десятих секунди.Попереднє досягнення наша землячка встановила на командному чемпіонаті Європи в Ліллі, 24 червня цього року. А перемогла у Бидгощі Анна Емілі Мьоллер з Данії (9.43,05 хв), - повідомляє Федерація легкої атлетики області.

Наталія Стребкова представляє ФСТ "Динамо" та Тернопільську обласну ШВСМ. Тренери - Ігор Сташко та Олександр Степанюк.