У легкоатлетичному кросі змагались студенти тернопільських університетів

категорія: Легка атлетика | дата: 25 04 2017

На старт дистанцій з легкоатлетичного кросу, що відбувся в рамках Відкритої Універсіади міста Тернополя, вийшли студенти із чотирьох команд вищих навчальних закладів ІІІ-IV р.а. Тернопільської області.

В складі команд на дистанції 2000 м серед дівчат та 3000 м серед чоловіків були 42 учасника, — повідомляє офіційний Інтернет-сайт обласного відділення КФВС МОНУ.

В параді відкритя змагань, що відбулись у Кутківецькому лісі в районі телевежі, взяли участь начальник обласного відділення КФВС МОНУ Олександр Бірюков, головний суддя змагань Леонід Дахновський, голова Федерації легкої атлетики Тернопільської області Валерій Єднак та головний спеціаліст відділення Володимир Шкабарницький.

В бігу на 3000 м по пересіченій місцевості весь п’єдестал пошани зайняли студенти Тернопільського національного економічного університету: на першій сходинці Бригадир Роман, поступився йому Лесюк Тарас, а третім став Цебринський Віталій.

Серед жінок перемогу здобула Брикайло Мар’яна (ТНЕУ), поступилась їй на 25сек Бернацька Ірина (ТНПУ ім. В.Гнатюка), а третьою лінію фінішу перетнула Ільницька Василина (ТНЕУ).