Тернопільська легкоатлетка встановина новий рекорд області

категорія: Легка атлетика | дата: 13 01 2017

ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" провели у Києві, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

З черговими здобутками повернулись із цього турніру тернопільські легкоатлети Наталя та Іван Стребкови. Як повідомив тренер спортсменів Олександр Степанюк, в бігу на 1500 м Іван Стребков став переможцем змагань з результатом 3 хв 54,10 сек, а Наталія Стребкова на цій дистанції здобула срібну нагороду з результатом 4 хв 28,13 сек.

— Результат Наталії Стребкової є її особистим досягненням та новим рекордом області серед дорослих та молоді до 23 років, — наголосив тренер. Спортсмени представляють ШВСМ та ФСТ "Динамо", тренери Ігор Сташко, Олександр Степанюк.