Про нас
увійти | реєстрація

У Тернополі "Призи від Миколая" отримали юні легкоатлети (ФОТО)

категорія: Легка атлетика | дата: 14 12 2016 | переглядів: 661
У Тернополі

10-11 грудня в спортивному манежі ТНПУ ім.В. Гнатюка пройшли традиційні обласні змагання з легкої атлетики "Призи від Миколая".

В бігу на 60, 300 метрів, стрибках в довжину та висоту, штовханні ядра прийняло участь біля 160 дітей з семи районів області та двох команд м. Тернополя. Юні легкоатлети змагались в двох вікових групах 2003-2004 та 2005 р.н. і молодше, а в штовханні ядра ще і юнаки та дівчата 2001-2002 р.н. Для більшості юних спортсменів це був перший старт в "світ легкої атлетики", а більш досвідченіші, нагадали тренерам про себе, що вони вже готові і до участі в Всеукраїнських змаганнях.

Слід відзначити стрибунок в висоту та довжину Яцулу Христину та Міхеєву Дашу з Тернополя, переможців серед дівчат з бігу на 60 та 300 м з Бережан — Когут Таню, Мострянську Ліану, Ткач Зоряну, Танасів Сніжану з Чорткова, зборівчанку Мочук Марію; серед юнаків переможців в бігу на 60, 300м, стрибках в довжину — зборівчанина Паньківа Андрія, тернополян Танасійчука Ігора, Максимчука Максима, Чауса Матвія, штовхальників ядра Мітюрьову Вікторію, Гривняк Наталію, Мостову Дарину, Павлика Івана, Жука Андрія. Федерація легкої атлетики Тернопільської області, дуже вдячна начальнику управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віктору Мацикуру, за сприяння якого, усі переможці та призери були нагородженні грамотами, медалями та солодкими призами.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook