У тернополян — золото чемпіонату України з легкої атлетики

категорія: Легка атлетика | дата: 22 07 2012

Вагомого успіху на чемпіонаті України з легкої атлетики, який   проходив в Харкові, добились легкоатлети Тернопільщини. Про це Спорт Тернопільщини повідомили в обласній федерації легкої атлетики.

Вихованці Заслужених тренерів України Васірука Михайла та Кармелюка Євгена, студенти ТНПУ ім. В. Гнатюка — Панькевич Андрій, Данилюк Олег, Рибій Назарій та Чорнота Дмитро, показавши майстрівський результат 41.49 сек. в естафетному бігу 4х100 метрів вибороли І місце.

В особистому заліку в бігу на 200 метрів Рибій Назарій здобув ще одну медаль, ставши бронзовим призером; в бігу на 100 метрів Данилюк Олег — четвертий, Панькевич Андрій — п‘ятий, і в потрійному стрибку Чорнота Дмитро також виборов четверте місце.

А в Києві, де проходили змагання з метань, студент цього ж вузу — Панасюк Іван (тренер Кучеренко В.М.) показавши результат 48.75 м. став бронзовим призером в метанні диску, та виборов сьоме місце в штовханні ядра.

Усі спортсмени підвищують майстерність в обласній ШВСМ та представляють ФСТ "Колос".