Про нас
увійти | реєстрація

Вихованки чемпіонки Віри Зозулі здобули у спортивній ходьбі "золото" і "бронзу"

категорія: Легка атлетика | дата: 19 10 2016 | переглядів: 761
Вихованки чемпіонки Віри Зозулі здобули у спортивній ходьбі

Успішно виступили на командному чемпіонаті України серед молоді, юніорів та юнаків зі спортивної ходьби, який 15-16 жовтня тривав в Івано-Франківську, вихованці тренера-викладача Віри Зозулі з обласної ДЮСШ з літніх видів спорту. Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, у змаганнях серед юніорок на дистанції 10 км Крістіна Поворознюк, майже на дві хвилини випередивши своїх суперниць і показавши результат 50.47 с, стала чемпіонкою.

Її старша сестра Русаліна в змаганнях серед молоді на дистанції 20 км, показавши майстрівський час - 1.39,47 с, виборола бронзову нагороду. Обидві спортсменки навчаються у Тернопільському ВПУ Ресторанного сервісу і торгівлі. А срібною призеркою серед наймолодшої вікової категорії на двокілометровій дистанції з часом 11.30 с стала Люба Губанова (учениця ТЗОШ №9).

Щодо інших учасників з тернопільської команди, то у своїх вікових групах шостою була Олександра Франків (ТЗОШ №2), восьмим - Назар Савків (ТВПУ Ресторанного сервісу і торгівлі), дев’ятою - Віра Губанова (ТВПУ Сфери послуг і туризму), тринадцятою - Софія Павловська (ТЗОШ №13). В результаті, у командному заліку з дванадцяти команд, набравши 245 очок, тернополяни вибороли п’яте місце.

Також в рамках чемпіонату України зі спортивної ходьби відбувся  ХІХ Кубок «Вечірній Івано-Франківськ», де стартувала і тренер спортсменів, триразова учасниця Олімпійських Ігор Віра Зозуля. Пройшовши дистанцію 3 км за 15.27 секунд, наша землячка стала переможницею. Федерація легкої атлетики області висловлює найкращі привітання Вірі Зозулі та її учням із побажаннями подальших спортивних звершень.

Додамо, що ще одними, заключними у цьому сезоні стартами для тернопільських легкоатлетів стануть всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби, які 28-30 жовтня пройдуть у Мукачево.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook