Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі здобуло першість з легкої атлетики

категорія: Легка атлетика | дата: 19 05 2016

Спортивні ігри серед учнів професійно-технічних навчальних закладів продовжуються. Цього разу першість виборювали з легкої атлетики. На бігові доріжки центрального стадіону м. Тернополя вийшло 132 учня із 10 команд юнаків та 9 команд дівчат професійно-технічних навчальних закладів зі всієї області.

Першість визначалась в бігу на дистанціях 100,400,800,1500м, естафетному бігу, штовханні ядра та стрибків в довжину. За сумою очок набраних в особистих виступах визначалась загальнокомандна першість серед юнаків та серед дівчат.

У результаті перемогу здобули:

Серед юнаків: біг 100м — Солтис Михайло (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі)

400 м — Драбик Ілля (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі)

800 м — Даньків Назар (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі)

1 500м — Стародуб Павло (ТВПУ №4 ім. М.Паращука)

шт.ядра — Хронович Петро (ТЦПО)

ст. у довжину — Вовчок Назар (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі)

Естафета 4х100м — ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі

Серед дівчат :Біг 100м — Корнійчук Ганна (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі)

400 м — Паньків Христина (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі)

800 м — Рутка Оксана (ТПК ПВФП м. Збараж)

шт.ядра — Конєва Софія (Чортківське ПТУ)

У загальнокомандному підсумку абсолютну першість серед юнаків та дівчат здобуло Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі (тренер-представник Микола Тимощук). Другими серед юнаків стали учні Тернопільське ВПУ технологій та дизайну (тренер-представник Ярослав Слободян), третіми команда Тернопільського ВПУ №4 ім. М. Паращука (тренер-представник Григорій Демчук). Серед дівчат другу позицію посіла команда Тернопільського центру професійно-технічної освіти №1 (тренер-представник Ярослав Грицишин), третіми дівчата Тернопільського ВПУ №4 ім. М. Паращука (тренер-представник Григорій Демчук).

Переможці та призери в особистій та командній першості нагороджені грамотами та дипломами Тернопільського обласного відділенні Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.