"Еліта" студентського спорту змагалась в легкоатлетичному кросі

категорія: Легка атлетика | дата: 29 04 2016

Після того як визначились переможці в легкоатлетичному кросі серед учнів ПТНЗ області звої здібності змогли показати і спортсмени із вищих навчальних закладів. Змагання Спортивних студентських ігор розпочали дистанції, на яких змагались студенти із 6 коледжів, в складі яких були 45 учасників (24 дів., 21 юн.).

Легкоатлети змагались у бігу на 1 000 та 2 000 м. В особистій першості призові трійки були такими:

Юнаки 1000м – 1 м.  Лабенський Іван (Техколедж ТНТУ)

2 м. Кульчицький Андрій (Техколедж ТНТУ)

3 м. Гарчук Василь (Гусятинський коледж ТНТУ)

2 000м – 1 м.  Замороз Василь (Зборівський коледж ТНТУ)

2 м.  Петрик Андрій (Гусятинський коледж ТНТУ)

3 м. Лабенський Володимир (Техколедж ТНТУ)

Дівчата 1 000м – 1 м.  Попик Віра (Чортківський педколедж)

2 м. Амік Анастасія (Техколедж ТНТУ)

3 м. Яруш Світлана (Техколедж ТНТУ)

В командному заліку першість виборола команда Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя (тренер-представник Дзюла Б.В.), другими стали студенти Зборівського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя (тренер-представник Ясінський В.І.), а третім Гусятинський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя (тренер-представник Шовдра І.Р.).

За студентами коледжів на старт вийшли студенти університетів, які змагаються в залік Спортивних студентських ігор 2016 року. Дистанції чоловіків та жінок були не простими, студентам потрібно було подолати 2 000, 3 000 та 5 000 м. Командна першість визначалась за сумою місць усіх учасників команди. В особистий змаганнях переможцями та призерами стали:

Командні місце були розподілені наступним чином:

1 місце – Тернопільський національний економічний університет №1(тренер- представник Дуда Б.П.)

2 місце – Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка №1(тренер- представник Васірук М.С.)

3 місце – Тернопільський національний економічний університет №2 (тренер- представник Дуда Б.П.)

Переможці та призери були нагороджені грамотами Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.