Про нас
увійти

В Тернополі вже всімдесяте провели чемпіонат області з легкої атлетики

категорія: Легка атлетика | дата: 28 04 2016
В Тернополі вже всімдесяте провели чемпіонат області з легкої атлетики

Впродовж двох днів на міському стадіоні Тернополя тривав чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих та команд ДЮСШ. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Керівники управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктор Мацикур, міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту Микола Круть, президент Федерації легкої атлетики області Валерій Єднак щиро привітали з відкриттям 70-го чемпіонату та 10-річчям утворення Федерації легкої атлетики Тернопільської області, вшанували грамотами, подяками та пам’ятними призами відомих фахівців Володимира Казмірчука, Михайла Васірука, Євгена Кармелюка, Івана Чубу, Валерія Большакова, Ольгу Стефанишину, Силантія Козака, Віру Зозулю, Леоніда Дахновського, Богдана Дуду та інших. 

17 спортивних шкіл з районів області та міста Тернополя, які культивують легку атлетику, делегували своїх вихованців для участі в цьому заході. Як для початку легкоатлетичного сезону, показано ряд високих результатів, — наголошують представники суддівської колегії турніру. Так, у змаганнях юнацької категорії 1999 р.н. і молодше новий рекорд області в спортивній ходьбі на 3 км (13.29,4 сек) встановив Назарій Савків (ОДЮСШ "Колос" тренер Віра Зозуля). Високий результат в бігу на 100 м (10.8 сек) показав вихованець Шумського району (с. Матвіївці) та тренера Василя Гудзя, срібний призер чемпіонату України серед юнаків Василь Макух (на фото). На сьогодні Василь навчається в економічному коледжі ТНЕУ та тренується в Богдана Дуди в обласній ДЮСШ.

Також треба відзначити результати в бігу на 400 м (53.8 сек) Вадима Трача — вихованця молодого тренера Олега Данилюка (ОДЮСШ "Колос"); юної бігунки Олександри Усенко (1500 м — 5.11,1 сек) з Шумського району, тренер Василь Кирилюк; Василя Шевців — переможця в бігу на 800 м (2.05,3 сек), тренер Роман Сидорович (Бережанська ДЮСШ).

Серед дорослих спортсменів свою високу майстерність продемонстрували наші визнані легкоатлети: Віктор Сенчук (100 м — 10.9 сек), Ралько Оксана (200 м — 25.7 сек), Даньків Руслан (400 м — 51.7 сек), Більчак Оксана (400 м — 57,6 сек), стрибуни в висоту Ворко Віктор (205 см) та Стефанишина Христина (170 см).

В командному заліку серед команд ДЮСШ призерами стали: І місце ОДЮСШ "Колос" — 3670 очок; ІІ місце — ОДЮСШ МОН – 3453 очок; ІІІ місце — ДЮСШ Тернопільського р-ну — 3278 очок.

Серед дорослих спортсменів: І місце — місто Тернопіль (4112 очок), ІІ місце — Тернопільський район (2921 очко), ІІІ місце — Шумський район (2527 очок).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook