Про нас
увійти

Бережанська спортсменка може поїхати на Олімпіаду

категорія: Легка атлетика | дата: 07 03 2016
Бережанська спортсменка може поїхати на Олімпіаду

Минулого тижня на базі Навчально-наукового геодезичного полігону м. Бережани Національного університету "Львівська політехніка" з ініціативи заступника начальника Степана Клиша відбулася зустріч трудового колективу з багаторазовою переможницею та призеркою змагань з марафону (42 км 195 м) Наталією Легоньковою.

Спортсменка прибула до Бережан після перемоги у престижному забігу в Лос-Анжелесі (США), а перед тим перемогла в Дубліні (Ірландія), виконавши норматив майстра спорту міжнародного класу.

— Я вже давно обіцяв таку зустріч, бо наші працівники вже не перший рік спостерігають за тим, як ледь не щодня Наталя "набігає" свої десятки кілометрів уздовж бережанського ставу неподалік від нашої бази, — сказав Степан Клиш.

Наталія Легонькова розповіла про важкі тренування, про біг "через силу" на останніх кілометрах траси, про боротьбу з суперниками під час забігу. Степан Клиш вручив Наталії Легоньковій букет квітів і грошову премію.

Директор Бережанської ДЮСШ Володимир Дуда поінформував про те, що Наталія Легонькова виконала в Дубліні олімпійський норматив і є кандидатом на поїздку на Олімпійські ігри, які цього року відбудуться в Бразилії.

Джерело: Номер один

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook