Тернопільські спортсмени успішно виступили на всеукраїнській першості з метань
![Тернопільські спортсмени успішно виступили на всеукраїнській першості з метань](http://sports.te.ua/upload/news/1c92733f525e8f967745c1c2f33a815a56c6cde6be154.jpg)
В Мукачево відбувся чемпіонат України з довгих метань. Студентка ТНЕУ Тетяна Фетіскіна, метнувши спис на 52.53 м, що відповідає результату майстра спорту України, виборола срібну медаль, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.
Ще одна представниця ТНЕУ Вікторія Ніконенко, пославши молот на 47.34 м, зайняла четверте місце серед молоді. Обидві спортсменки є вихованками тренера Василя Яковіва. Також, показавши майстрівські 53.50 м в метанні диску, п’ятим став Іван Панасюк, яким в даний час опікується Михайло Васірук (ШВСМ). У загальному заліку, тернопільська команда, набравши 235 очок, посіла 13 місце.