Найсильніші легкоатлети вчаться у ТНЕУ
![Найсильніші легкоатлети вчаться у ТНЕУ](http://sports.te.ua/upload/news/f5c2b4852c0331a85bb0841a0e55d3f04fc0b5f6b0603.jpg)
На Центральному оновленому стадіоні Тернополя 3-4 травня відбулися ІІІ Спортивні студентські ігри з легкої атлетики серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІУ рівнів акредитації.
Переможцями у своїх видах програми стали: студенти Тернопільського національного економічного університету Маргарита Твердохліб, Ольга Бібік, Валерія Антонова, Юлія Кутах, Іван Стребков, Тетяна Фетіскина, Марія Самойлюк, Олеся Каленська та жіноча естафета, студенти Тернопільського національного педагогічного університету : Олег Данилюк, Оксана Ралько, Назарій Рибій, Іван Панасюк, Віктор Ворко, Василь Дунайчик, чоловіча естафета та студент Тернопільського національного технічного університету Андрій Чекрій.
В загальнокомандному заліку перше місце зайняли студенти Тернопільського національного економічного університету (тренер-представник Богдан Дуда), другими і третіми стали студенти першої та другої команди Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка (тренер-представник Михайло Васірук).
Переможці та призери нагороджені грамотами та дипломами Тернопільського обласного управління з фізичного виховання та спорту та управління сім’ї молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.
sports.te.ua