У Тернополі відбулися змагання з легкоатлетичного кросу
![У Тернополі відбулися змагання з легкоатлетичного кросу](http://sports.te.ua/upload/news/c215f8cc871d213e879c922ad69b39f14fbf6ce6d230d.jpg)
У Тернополі відбулися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою ХХІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини, присвячені Олімпійському дню.
Командну перемогу святкували бігуни з Бережанського району, друге та третє місце відповідно посіли спортсмени з Кременецького та Бучацького районів.
Студенти Кременецького лісотехнічного коледжу стали переможцями у командному заліку з легкоатлетичного кросу по програмі фестивалю студентського спорту серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями фізкультурно-спортивного товариства "Колос" та спортивною літературою від обласного відділення НОК України.