Про нас
увійти

"Галичанка" поступилась "Прометею"

категорія: Волейбол | дата: 17 02 2024
"Галичанка" поступилась "Прометею"

Як і прогнозувалося напередодні, тернополянки поступилися “червоно-білим” із “сухим” рахунком на табло. Дана звитяга стала п'ятнадцятою поспіль для “Прометея” в регулярному чемпіонаті України, і на цьому він зупинятися аж ніяк не збирається.

Варто відзначити, що з перших хвилин протистояння Іван Петков прогнозовано використав ротацію, враховуючи насичений календар у Суперлізі-Дмарт. Сам поєдинок почався з ейсу Євгенії Хобер, якій компанію у дограванні цього разу склала сьогоднішня іменинниця Маргарита Гейко.

Підопічні Людмили Чорненької намагалися чіплятися за кожен м'яч, однак часто їх підводив рівень індивідуальної майстерності (4:9). Водночас і волейболістки “Прометея” діяли не без помилок, що дозволяло тернополянкам поповнювати власну скарбничку очок. Як стартувала партія, так вона і завершилася — подачею на виліт Хобер — 18:25.

Наступний відрізок розпочався з тотального домінування “червоно-білих” (1:9). Остаточно віднайшли вони свій ігровий ритм в атаці. До того ж у “Галичанки” зовсім не клеївся прийом. Цим сповна скористалася Діана Мелюкшина, відзначившись чотирма ейсами — 6:25. 

10-хвилинна перерва пішла на користь “Галичанці”, яка вперше в цій зустрічі вийшла вперед та згодом навіть подвоїла свою перевагу (5:3). Втім, колектив Івана Петкова набирав оберти з кожним новим розіграшем і таки повернув собі ініціативу, яку вдалося трансформувати в загальну звитягу — 18:25.

Суперлiга-Дмарт 2023/24 (жінки)

ІХ-й тур. Перша гра. 16 лютого

“Галичанка-ЗУНУ” — СК “Прометей” 0-3 (18:25, 6:25, 18:25)

Стартовий склад “Галичанки-ЗУНУ”: Мірчева (11), Голод (к), Попович (2), Риболовлєва (5), Степура (2), Томчик (3), Овчаренко (л). На заміну виходили: Джима (1), Кімак (1), Тарнавський Лис (2), Самусенко.

Стартовий склад СК “Прометей”: Гейко (12), Даньчак (16), Маєвська (7), Мелюшкина (12), Олійник (1), Хобер (14), Нємцева (л), Васильєва (л).

Джерело: ПВЛУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook