Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Верцімага: "Від своїх дівчат не очікував такого результату"

категорія: Гандбол | дата: 14 10 2013 | переглядів: 1940
Андрій Верцімага:

Головний тренер гандбольної команди Економ-Університет Андрій Верцімага розповів про матчі 1-го туру Вищої ліги. Тернопільська команда вдома двічі перемогла криворізьку Спарту.

— Я дуже вдячний своїм дівчатам за ці матчі. Чесно кажучи, не очікував такого результату. У нас були останні спаринги з хлопцями і дівчатам було доволі важко. Тому у мене були побоювання, щодо стартових матчів з командою Кривого Рогу. Ця команда — серйозний противник. Вони зіграли рік у Суперлізі, а це зовсім інший рівень. Саме тому основне завдання я ставив на захист команди. І дівчата впоралися з захистом, "чіплялися зубами" і не давали суперницям можливостей для атаки. У другому матчі дівчата все ж таки розслабилися, але всеодно перемогли. Я вважаю, що після цих матчів яскраво помітний потенціал нашої команди. Ми будемо працювати та боротися за найвищі місця у чемпіонаті.

— Перед матчами зі Спартою ви говорили, що ця команда — загадка. Що тепер можете сказати про них?

— Для нас вона і надалі залишається загадкою, адже на гру не приїхали п'ять майстрів спорту. Ця команда не є студентською, як ми. У них грають вже досвідчені гандболістки та дівчата з ДЮСШ. Старші спортсменки мають постійну роботу, а тому не їздять на виїздні матчі, граючи тільки вдома. Проте певні слабкі сторони цієї команди ми вивчили. Це, наприклад, брак високих воротарів.

— Над чим вашій команді ще потрібно працювати?

— Звісно, що є нюанси, але вони не такі критичні. Бракує впевненості. Допустимо, наша Валерія Арбузова добре зіграла у перший день. У другій грі, не забивши кілька м'ячів, вона втратила впевненість у собі і не зіграла на своєму рівні. Мені довелося випустити дівчину 97 року народження і вона зіграла набагато краще.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook