Про нас
увійти | реєстрація

У Тернополі можуть провести Західноукраїнську гандбольну лігу

категорія: Гандбол | дата: 15 08 2013 | переглядів: 1109
У Тернополі можуть провести Західноукраїнську гандбольну лігу

Новостворений гандбольний чемпіонат серед чоловіків — Ліга-Дністер має шанси проходити у Тернополі. Про це розповіли засновники аналогічних змагань під назвою Ліга-Дніпро.

— Висловлюють бажання брати участь у чемпіонаті Західні області. Однак зважаючи на великі відстані до Дніпропетровська для багатьох команд це, з економічної точки зору, дуже важко, тому ми з Вадимом Яновим вирішили створити аналог нашої Ліги-Дніпро в Західній Україні.

— Яка схема проведення, і чим новий чемпіонат буде відрізнятися від Ліги-Дніпро?

Янов Вадим: Система проведення буде та ж: всі команди з'їжджаються на тур в один зал і згідно розкладу ігор, проводять свою зустріч, після чого всі учасники роз'їжджаються по домівках. Взагалі, новий чемпіонат у всіх моментах буде аналогічний існуючому, навіть назвемо його співзвучно: Ліга-Дністер.

Нікітін Сергій: За останні 4 роки ми придбали багато досвіду і виросли як організатори. Нам відомо безліч потенційних проблем і нюансів, які можуть виникнути в процесі організації чемпіонату, однак за прикладом Ліги-Дніпро ми знаємо як їх вирішувати. Лігу-Дністер будемо робити за тією ж схемою і, сподіваюся, "шишок наб`ємо" менше.

— Скільки учасників і які регіони планує зібрати Ліга-Дністер?

Янов Вадим: Кількість команд-учасниць зараз тільки формується. Отримані попередні домовленості з командами з Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської, Хмельницької та Волинської областей. Навіть якщо кожна область буде представлена ​​хоча б однією командою, їх вже виходить 6, взагалі ми розраховуємо що в Лізі-Дністер візьмуть участь до 10 команд. Будь-яка охоча команда може взяти участь у Лізі-Дністер, головне вчасно подати заявку.

— У Лізі-Дніпро основним містом проведення є Дніпропетровськ, яке місто плануєте вибрати для Західної ліги?

Нікітін Сергій: Це ми плануємо обговорити безпосередньо з командами-учасницями, наша пропозиція — це Івано-Франківськ або Тернопіль — обидва міста є найбільш рівновіддаленими від тих областей, які збираються взяти участь.

За матеріалами УГЛ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook