Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Верцімага: "Серйозного поповнення команди ми не потребуємо"

категорія: Гандбол | дата: 14 05 2013 | переглядів: 899
Андрій Верцімага:

Головний тренер гандбольної команди Економ-Університет розповів За Збручем про свої враження від підсумків чемпіонату України серед команд жіночої Вищої ліги. Його підопічні закінчили першість на третьому місці.

— Задоволений третім місцем, — сказав Андрій Верцімага. — Я ще на самому початку говорив, що у нас дуже серйозне омолодження, три лідера перейшло в Педуніверситет. На їх місце встали молоді дівчатка, які того року сиділи ще на лавочці. А для дівчат це дуже серйозний удар — вийти і зразу грати в основі. Як я й казав раніше: в кінці сезону ми покажемо зовсім іншу гру, ніж на початку сезону. Дівчата відшліфували технічні моменти і ми бачимо результат. Як сьогодні Ілона Гайкова вийшла з Лановець дівчинка 97-го року народження, яка забиває по п’ять м’ячів. Я дуже задоволений цим. В нас були плани попасти в призи, ми так і зробили. А наступного року ми будемо "кусатись" серйозно.

Нагадаємо, цього сезону жіночій вищій лізі змагалося одразу два тернопільських клуби — Економуніверситет та Педуніверситет. Це викликало двозначну реакцію як у спортивної громадськості, так і самого Андрія Верцімаги.

— Дві команди гандбольних в Тернополі — дві сторони медалі має ця ситуація, — зазначив тренер. — Перше — це фінансування. Одна команда не має фінансування нормального, не кажучи вже про дві. Виходить дурня, вся Україна сміється з цього. З іншого боку — це нормальне явище, здорова конкуренція, боротьба. Це додатковий стимул для дівчат завойовувати авторитет, показувати себе. Проблема, звичайно, в грошах буде дуже серйозна і на другий рік. Бо цього року нам ще дало шанс начальство, як буде далі — не знаю. Бо навіть багаті області не можуть собі дозволити утримувати дві команди. Дякуючи ректору новому по-трошки виживаємо.

Якщо начальство буде на цю ситуацію об’єктивно дивитися — у нас є перевага. В команді дівчата перший, другий, третій курс. Це на багато перспективніше, ніж дівчата, яким рано-чи пізно треба виходити заміж.

На наступний сезон Андрій Верцімага планує зберегти склад своєї команди.

— Що до комплектації команди — зараз я дівчатами задоволений повністю, - додав пан Андрій. — У нас є основний склад, є повноцінна заміна. Влітку поїдемо на збори, дадомо у фізичній формі і техніці. В нас на цю гру випало дві травми — Оля Шуста і Наталка Дідик. Вони у наступному сезоні повернуться, тому серйозного поповнення команди ми не потребуємо.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook