Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Верцімага: "У наступному сезоні будемо боротися за перше місце"

категорія: Гандбол | дата: 27 04 2013 | переглядів: 1236
Андрій Верцімага:

По завершенні останнього туру Вищої ліги з гандболу, тренер бронзових призерок Економ-Університет Андрій Верцімага підвів підсумки сезону.

В останньому турі тернополянки двічі перемогли команду з Хмельницького. У першій грі команда з ТНЕУ буквально вирвала перемогу на останніх секундах.

— Склалось так, що останній тур вже нічого не вирішував для обох команд, — розповів тренер. — Ми достроково забезпечили собі третє місце, а команда з Хмельницького — друге. Тут своє взяла психологія. У Хмельничанки не грав лідер команди Інна Голярдик і, можливо, наші дівчата діяли дещо розслаблено. Думали, що суперника вдасться, як говорять, "закидати шапками", але сталося по-іншому. Довелося працювати та виборювати перемогу. Сьогодні вже було помітно, що дівчата змінили своє відношення до гри і тому вигравати було легше.

— Ви задоволені третім місцем у чемпіонаті?

— Скажу однозначно — сезоном я задоволений. На початку сезону я вже казав у інтерв'ю, що у нас відбулося серйозне омолодження команди. Дівчата, які спочатку переживали та помилялися, під кінець сезону набралися необхідного досвіду і діяли впевнено. Я радий, що наступного року можемо ставити серйозні завдання і боротися за перше місце.

— Очікуєте змін у команді на наступний сезон?

— Ні. По команді я змін не очікую. У нас грають студентки першого, другого і третього курсів, тому всі вони залишаються. Можливо, підключимо до команди ще двох молодих дівчат.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook