Про нас
увійти | реєстрація

Чому тернопільській Ниві не дозволяють грати на рідному стадіоні?

категорія: Футбол | дата: 18 09 2014 | переглядів: 731
Чому тернопільській Ниві не дозволяють грати на рідному стадіоні?

Причина — борги, у яких клуб звинувачує дирекція стадіону. Директор Ниви стверджує, що борги є, однак проблема полягає в іншому.

Директор КП "Тернопільський міський стадіон"  Ігор Шушкевич стверджує, що ФК Нива за минулий 2013 рік винен стадіону за рішенням суду понад 24 тис. грн. плюс 1800 грн. судових витрат. Судове рішення датоване ще квітнем. Мовляв, протягом минулого сезону, коли «Нива» грала в першій лізі, були укладені договори оренди стадіону на чисто символічну суму в 500 грн. за матч. Але навіть тих коштів і досі не заплатили.

— Стадіон має заробляти на власні потреби, адже значне підвищення цін на воду, газ та електроенергію ставить наше комунальне підприємство фактично на межу виживання. . Тому в розрахунках з футбольним клубом Нива, який є приватною юридичною особою, стадіон перейшов до економічно обґрунтованих цін. Але і за цей сезон Нива, провівши на стадіоні вже чотири поєдинки, ще жодної копійки оренди не заплатила. На сьогоднішній день борг ФК Нива перед стадіоном становить більше 67 тисяч гривень. — заявляє пан Шушкевич, демонструючи документи, які підтверджують його слова — судове рішення, довідку про суму заборгованості станом на 17 вересня, а також акти виконаних робіт, які підтверджують факт оренди стадіону (скан-копії документів наявні в редакції — прим.автора)

Опонент пана Шушкевича у даному конфлікті — директор ФК Нива Роман Мацюпа стверджує, що суть проблеми — зовсім не у фінансових розбіжностях, не у боргах.

— Я не заперечую факту заборгованості — каже Роман Мацюпа. — Однак близько двох тижнів тому ми дійшли порозуміння. З вересня — і далі щомісяця ми будемо виплачувати по 6,5 тисяч гривень — аж доки не сплатимо усю суму.

Однак, нарікає чоловік, проблема у тому, що Ниві не дають грати на стадіоні, апелюючи зовсім не до заборгованості, а до того… що там триває реконструкція.

— Яка реконструкція, погляньте — там нема жодного руху, жодної активності — каже він. — Тож нам напевно доведеться найближчі ігри провести на полі у Стрию — вони обіцяють надати поле безкоштовно. Напевно, 21 вересня гратимемо там.

До слова, пан Автанділ Мдінарадзе в інтерв'ю на сайті Ниви заперечив факт боргів стадіону.

За матеріалами 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook