Про нас
увійти

На Тернопільщині стартував ветеранський чемпіонат області

категорія: Футбол | дата: 10 06 2024
На Тернопільщині  стартував ветеранський чемпіонат області

8 червня, розпочався чемпіонат Тернопільської області з футболу 2024 року серед ветеранів, у якому беруть участь п’ять команд (гравці 1984 року народження і старші).

Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів:

"Кобзар" (Гаї Шевченківські) – "Нічлава" (Копичинці) – 2:0 (Василь Дзюба, 34, Володимир Містерман, 48).

Чемпіонат 2024 року у Г. Шевченківських відкрив голова комітету ветеранського футболу Асоціації футболу Тернопільщини Іван Володимирович Сокіл. У сезоні-2023 ці команди, і теж на полі "Кобзаря", розпочинали матчем між собою ветеранський чемпіонат. Тоді гостьову перемогу святкувала "Нічлава" – 3:0. Ветерани з Гаїв Шевченківських, очевидно, зробили висновки і цього разу перемогли свого давнього суперника з рахунком 2:0. Хоча, зробити це їм було дуже не просто. Лише наприкінці першого тайму господарі відкрили рахунок завдяки точному удару свого нападника Василя Дзюби (1:0). А в другому таймі, незадовго від його початку, подвоїв перевагу "Кобзаря" Володимир Містерман (2:0).

Матч носив гострий характер і арбітру поєдинку, голові суддівського комітету АФТ Борису Борисовичу Трачу довелося показати футболістам аж чотири попередження, що не властиво для поєдинків ветеранських команд.  

"Ветерани" (Плотича) – "Агротехпрод" (Скалатська ТГ) – 6:0 (Ігор Панчук, 4, з пен., 29, Сергій Савка, 31, Віктор Кучерас, 34, 64, Андрій Кондзьолка, 53).

У матчі зіркової команди з Плотичі та ветеранів зі Скалата, господарі підтвердили свій високий статус. Усі м’ячі у складі "Ветеранів" з Плотичі забивали колишні гравців професійних клубів, при цьому зафіксовано два дублі – двічі відзначилися Ігор Панчук та Віктор Кучерас (обидва свого часу виступали за тернопільську "Ниву").    

Чемпіон Тернопільської області 2023 року – "Ветерани Тернопільщини 40+" – перший тур пропускав.

Джерело: АФТ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook