Про нас
увійти | реєстрація

Десять голів на двох забили у спарингу футбольні клуби з Мельниці-Подільської та Трибухівців

категорія: Футбол | дата: 20 04 2021 | переглядів: 420
Десять голів на двох забили у спарингу футбольні клуби з Мельниці-Подільської та Трибухівців

17 квітня спаринг провели учасники першої ліги чемпіонату Тернопільської області 2021 року – ФК "Мельниця" з Мельниці-Подільської та ФК "Трибухівці", повідомляє АФТ.

Після першому тайму команда з Бучаччини перемагала 2:0 (двічі відзначився Андрій Пилип’юк). У другому таймі тренери ФК "Трибухівці" зробили ряд замін, кількох гравці потенційної основи з оборонної ланки на матчі по різних причинах не було плюс захисники номінальних гостей грали у високу лінію і цим часто користалися швидкі гравці лінії атаки ФК "Мельниця". В підсумку команда з Мельниці-Подільської зуміла святкували перемогу 7:3.

Як зазначив наставник ФК "Трибухівці" Ігор Дворецький, кожна поразка неприємна, але в даному випадку вона дала чимало інформації до роздумів і, можливо, навіть буде корисною перед офіційними матчами, щоб зробити правильні висновки і не допускати в майбутньому подібних помилок.

У переможців голами відзначилися Роман Годований (2), Василь Пшеничний (2), Іван Плосконос (2), Степан Басістий, у переможених дубль на рахунку Андрія Пилип’юка і ще один м’яч забив Ігор Керницький.

Команди виступала в таких складах:

ФК "Мельниця": Романишин – Пиняк, Щерб’як, Куций, Кривецький – Годований, Слободян, Пшеничний, Антонійчук, Онуфрейчук – Плосконос. Заміна: Басістий.

ФК "Трибухівці": Сорочук – Долик, Гриців, Жук, захисник на перегляді – І. Крушельницький, Солонинка, Пилип’юк, Керницький, Імангулов – Токарчук. Заміна: Ковдрин, Керницький, Михальський.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook