Про нас
увійти | реєстрація

Олег Бендесюк: "7 місце "Арсеналу" – доволі хороший показник для руху вперед"

категорія: Футбол | дата: 28 01 2019 | переглядів: 347
Олег Бендесюк:  "7 місце "Арсеналу" – доволі хороший показник для руху вперед"

Федерація футболу Тернопільської області продовжує підбивати підсумки футбольного сезону 2018 року. На черзі "Арсенал" з Білокриниці (Кременецький район), який зайняв 7 місце серед колективів першої ліги. До коментаря ми запросили головного тренера команди Олега Богдановича Бендесюк.

– Пане Олеже, оцініть в загальному виступ "Арсеналу" в сезоні, що завершився?

– "Арсенал" виступив у своєму дебютному сезоні на обласному рівні успішно і 7 місце вважаю доволі хорошим показником для руху вперед. Передусім цього вдалося досягнути завдяки Руслану Петровичу Тарківському, який домігся, щоби команда грала в першості області, забезпечив хороші умови для тренувань та ігор. Скажу навіть більше, він ще й виходить на футбольне поле і своїм досвідом допомагає нашим молодим футболістам.

– Які матчі команди з Білокриниці, на Вашу думку, були вдалими, а які, навпаки, провальними?

– Найкращим матчем сезону вважаю зустріч у Хоросткові проти місцевої "Зорі", якій ми не поступалися, зігравши із грізним суперником внічию (1:1). Хорошої якості також був поєдинок у Трибухівцях у фінальній грі за 7-12 місця, де ми святкували впевнену перемогу (3:0). Провалили ж матч у Ланівціях. Для нас цей поєдинок був ключовим у плані виходу до фінальної пульки. Вигравали по ходу гри 2:1, однак завершили поєдинок внічию (2:2), пропустивши гол наприкінці матчу. Втрата цих очок фактично перекреслила всі наші сподівання на потрапляння до трійки кращих своєї групи.

– Кого з футболістів можете відзначити з найкращої сторони?

– Якщо вдаватися до персоналій, то лідерами команди були запрошені футболісти зі Смиги Рівненської області та з Хмельниччини. Це граючі футболісти з великим досвідом. Сподівалися на досвідченого нападника Романа Клака, однак він у другому колі перейшов до ФК "Копичинці". А загалом команда в нас була дружня, добре укомплектована. Якщо вдасться зберегти її кістяк, то на наступний рік можна ставити більш серйозні завдання.

– Ваша оцінка роботи суддівського корпусу?

– Скажу чесно, до арбітражу в мене немає жодних претензій. Були дрібні помилки, але всі ми люди, яким властиво помилятися. Однак грубих помилок не було. Загалом суддівство було компетентним і фаховим!

Оцініть у загальному організацію чемпіонату?

– Все було супер! Куди не приїдеш – все на високому рівні, претензій не маю.  Звичайно, хотілося б кращої якості футбольні поля, але, сподіваюся, і в цьому плані з року в рік ситуація покращуватиметься.

– Чи є вже попередні напрацювання на наступний сезон?

– Будуть фінанси – команда буде, а ні – то ні. В нас час все впирається у кошти. Якщо вони будуть, то будемо ставити завдання боротися за призові місця.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook