Про нас
увійти | реєстрація

У Тернополі презентували книгу про становлення та розвиток легкої атлетики Тернопільщини

категорія: Легка атлетика | дата: 17 04 2016 | переглядів: 718
У Тернополі презентували книгу про становлення та розвиток легкої атлетики Тернопільщини

Перший заступник Міністра молоді і спорту України, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул та начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктор Мацикур взяли участь у презентації книги Олександра Степанюка "Легка атлетика Тернопільщини: історичний аспект", яка відбулася у  Тернопільській обласній  універсальній науковій бібліотеці.

Як розповів автор, у книзі подано коротку історію становлення та розвитку легкої атлетики на Тернопіллі, біографічні дані провідних спортсменів, тренерів.

— Працюючи над довідником "Легка атлетика Тернопільщини: історичний аспект", я відкрив для себе багато історичних подій, що стосувалися розвитку масового спорту на Тернопільщині та легкої атлетики в тому числі, — розповів  Олександр Степанюк. — Тому  тут я ділюся ювілейними, святковими датами цих окремих історичний подій, свідками та активними учасниками яких були багато тернополян.

Перший заступник Міністра молоді і спорту України, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул гідно відзначив роботу Олександра Степанюка.
— Це важка, але дуже потрібна праця, — констатував Ігор Гоцул. — Адже минає час, змінюються люди, приходять нові обличчя. А це — чудова можливість дізнатися про діяльність своїх колег. Я переконаний, що такі видання має мати кожна федерація.

Перший заступник Міністра молоді і спорту України, побажав Олександру Степанюку успіхів та натхнення для подальшої праці.
Начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктор Мацикур запевнив, що докладе максимум зусиль для максимального розповсюдження видання.
— Ця книга має жити! Вірю, що вона знайде свого читача, — зазначив Віктор Мацикур.

До слова, 22-23 квітня буде проведено 70-й чемпіонат Тернопільської області з легкої атлетики.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook