Про нас
увійти

Тернополянин Тарас Радь виступить на ХІІІ зимових Паралімпійських іграх

категорія: Зимові види | дата: 10 02 2022
Тернополянин Тарас Радь виступить на ХІІІ зимових Паралімпійських іграх

З 4 березня до 13 березня 2022 року в місті Пекін (Китайська Народна Республіка) відбуватимуться ХІІІ зимові Паралімпійські ігри, повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Участь у цих змаганнях візьме майстер спорту України міжнародного класу з біатлону та лижних перегонів тернополянин Тарас Радь. На земляк показав гідні результати на чемпіонатах світу, кубках Європи, світу і був обраний, щоб представляти Україну у таких видах спорту як лижні перегони та біатлон. Відтак, Згідно Наказу Міністерства молоді та спорту України від 02.02. 2022 №391, Тарас Радь увійшов до складу національної збірної команди України для участі у ХІІІ зимових Паралімпійських іграх 2022 року серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Додамо, що гасло ХІІІ зимових Паралімпійських ігор – «Разом заради спільного майбутнього». Гасло українських паралімпійців: «Ваша підтримка – наша перемога».

«Девіз відображає здатність Ігор долати глобальні виклики, як спільнота зі спільним майбутнім для людства. Девіз демонструє єдність і колективні зусилля, втілюючи основні цінності та бачення Олімпійського руху і мету - досягнення єдності, миру і прогресу у всьому світі, а також бачення Паралімпійських ігор, особливо в створенні інклюзивного світу. Ці слова також відображають загальні вимоги людства про те, що світ повинен працювати разом заради кращого майбутнього, особливо з урахуванням особливої ситуації з пандемією Covid-19», – йдеться в повідомленні на офіційному сайті оргкомітету.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook