Про нас
увійти

Тернопільський паралімпієць завоював золото на Кубку світу в Швеції

категорія: Зимові види | дата: 31 01 2022
Тернопільський паралімпієць завоював золото на Кубку світу в Швеції

Тернопільський спортсмен Тарас Радь вирвав перемогу на етапі Кубка світу з біатлону та лижних перегонів в Остерсунді, обігнавши представника Російської Федерації.

У спринті з лижних перегонів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (клас сидячи) рівних нашому паралімпійцю не було.

Загалом же у другий змагальний день українці здобули три медалі на етапі Кубка світу. Так, золоті медалі у скарбничку збірної України поклали Тарас Радь (клас сидячи) та Богдана Конашук (клас стоячи). Ірина Буй (клас стоячи) стала срібною призеркою. Усі здобули медалі у спринті з лижних перегонів.

До речі, наш Тарас Радь - наймолодший в історії України зимовий Паралімпійський чемпіон, яким він став всього у 18 років.

Довідка: із 24 січня по 02 лютого 2022 р. швецькому місті  Остерсунд проходить Кубок світу з зимових видів спорту. У складі Національної паралімпійської збірної команди України з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженням опорно – рухового апарату та порушеннями зору – тернополянин майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та біатлону, вихованець ДЮСШІ “Інваспорт” Тарас Радь (тренер – Віктор Федорчак).

Кубок світу в Швеції же буде останнім стартом перед участю спортсменів у ХІІІ – зимових Паралімпійських Іграх у Пекіні.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook