Олена Підгрушна завершила виступи на чемпіонаті Світу з біатлону
![Олена Підгрушна завершила виступи на чемпіонаті Світу з біатлону](http://sports.te.ua/upload/news/d09c6b37cb34975ad25cf76de7c7bf0c5120dc032cb10.jpg)
17 лютого тернопільська біатлоністка провела останню гонку на світовій першості. Мас-старт вона завершила на 11-му місці.
Підгрушна отримала 1-ий стартовий номер, але посісти таку ж позицію у остаточному заліку гонки з масовим стартом (12,5 кілометрів) їй не вдалося. Протягом першої половини гонки Олена реально претендувала на медалі, перебуваючи у групі лідерів. Два вогневі рубежі тернополянка провела бездоганно, закривши всі мішені.
Але згодом два промахи відкинули чемпіонку Світу у спринті на 11-те місце. Ще одна українка Віта Семеренко опинилася за крок від медалі — вона фінішувала четвертою.
Таким чином, чемпіонат Світу з біатлону 2013 року, Олена Підгрушна завершує з трьома медалями. У активі спортсменки золота, срібна та бронзова медалі!
sports.te.ua