Про нас
увійти

Тарас Радь здобув дві срібні та одну бронзову медалі на Кубку Світу з лижних перегонів та біатлону у Фінляндії

категорія: Зимові види | дата: 30 03 2021
Тарас Радь здобув дві срібні та одну бронзову медалі на Кубку Світу з лижних перегонів та біатлону у Фінляндії

У фінському місті Вуокатті завершився паралімпійський Кубок світу з лижних перегонів та біатлону, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

В складі Національної паралімпійської збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору високі досягнення продемонстрував титулований тернополянин, майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та біатлону вихованець ДЮСШІ "Інваспорт", студент факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Тарас Радь. У класі LW 10-12 (сидячі) наш уславлений паралімпієць до срібної нагороди, яку здобув у лижних перегонах (спринт) вільним стилем, додав ще срібну та бронзову нагороду у біатлоні.

Відтак, 25 березня в біатлоні спринт на дистанції 6 км Тарас Радь виборов бронзову медаль, а 26 березня в індивідуальній гонці на дистанції 12,5 км здобув ще одну "срібло".

Таким чином, за підсумками сезону етапів кубка світу з біатлону Радь Тарас став другим.

Тренер спортсмена – заслужений працівник з фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Додамо, що у змаганнях Кубку світу, що з 19 до 26 березня проходив у фінському місті Вуокатті за участі спортсменів із 17 країн світу, в доробку української команди, у складі якої виступали 19 атлетів, у тому числі 5 гайдів, – 13 нагород, серед яких 2 золоті, 9 срібних та 2 бронзові. Також національна паралімпійська збірна команда України з лижних перегонів та біатлону повернулась додому з другим місцем на Кубку світу (за загальною кількістю медалей) та з четвертим – за "золотом". У цілому, українські паралімпійці завершили змагальний сезон у лижних перегонах та біатлоні 42 медалями: 8 золотих, 19 срібних та 15 бронзових.

За підсумками сезону етапів кубків світу з біатлону, які підводились в прикінцевий день змагань кубку світу, Ляшенко Людмила здобула світову першість серед жінок класу стоячи. В свою чергу, Батенкова-Бауман Юлія стала другою, а Буй Ірина – третьою.

Серед чоловіків класу сидячи другим став Радь Тарас, а третім – Кравчук Василь.

Серед жінок з порушеннями зору Шишкова Оксана стала третьою; серед чоловіків Решетинський Ярослав також став третім.

За підсумками сезону етапів кубків світу із лижних перегонів Ляшенко Людмила здобула світову першість серед жінок класу стоячи, а Кононова Олександра стала третьою.

Вітаємо команду із завершенням змагального сезону та бажаємо успішної підготовки на шляху до Пекіну-2022!

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook