Олена Підгрушна стала срібною призеркою чемпіонату Світу
![Олена Підгрушна стала срібною призеркою чемпіонату Світу](http://sports.te.ua/upload/news/6eb1d7bdf429b2a98fe5332951d12f85511e71dca8b08.jpg)
15 лютого на чемпіонаті Світу з біатлону у чеському Нове-Мєсто відбулася жіноча естафета 4 по 6 кілометрів.
Збірна України на чолі з тернополянкою Оленою Підгрушною посіла друге місце. На першому етапі гонки виступила Юлія Джима. Слідом за нею стартували сестри Семеренко, а на завершальному етапі в гонку вступала Олена Підгрушна, яка привела збірну України до "срібла".
Таким чином за підсумками чотирьох гонок на чемпіонаті Світу, тернопільська біатлоністка зібрала весь комплект нагород. У спринті вона виборола "золото", у гонці переслідування вона була третьою, а тепер здобула срібну нагороду!
sports.te.ua