Про нас
увійти | реєстрація

Тернополяни фаворити чемпіонату України зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства

категорія: Зимові види | дата: 12 02 2019 | переглядів: 563
Тернополяни фаворити чемпіонату України зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства

Чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства серед юніорів та юніорок з 1 до 4 лютого тривав в смт. Ворохта Івано-Франківської області, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

У збірній команді нашої області змагалось 19 спортсменів ТОДЮСШ із зимових видів спорту.

Так, зі стрибків на лижах з трампліна у командних змаганнях (трамплін К-75) перше місце посіла збірна команда Тернопільської області № 1, до складу якої входив Олександр Шумбарець, а третє місце посіла збірна команда Тернопільської області № 2 на чолі із Артемом Куцевичем та Андрієм Пелешком.

У командних змаганнях (трамплін К-90) друге та третє місце також за командами Тернопільської області № 1, № 2, до складу якої входили Шумбарець Олександр, Куцевич Артем та Пелешок Андрій.

В індивідуальній програмі (трамплін К-90) Шумбарець Олександр посів четверте місце.

Паралельно проходили і змагання з лижного двоборства, де спортсмени ТОДЮСШ із зимових видів спорту показали наступні результати: у командному спринті (трамплін К-90; лижна гонка 2 чоловіки х 1 км х 3 рази) перше місце посів Шумбарець Олександр; у командному спринті (трамплін К-75; лижна гонка 3 чоловіки х 3 км) друге місце знову за командою Тернопільської області, до складу якої входив Олександр Шумбарець. Також в цьому виді програми учні школи зайняли 4, 6, 7 місця.

В індивідуальних змаганнях Шумбарець Олександр на трампліні К-75, лижна гонка 5 км став третім.

Серед фаворитів змагань – ТОДЮСШ із зимових видів спорту, яка у командному заліку впевнено виборола перше місце зі стрибків на лижах з трампліна і набрала 797,0 очок, а також посіла перше місце з лижного двоборства і набрала 545,5 очок.

Треба сказати й про здобутки на юніорському чемпіонаті України зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства і тернопільських спортсменів - представників обласної ШВСМ. Так, за інформацією "SkiJumping UA", у стрибках з трампліна домінував Євген Марусяк, взявши три золоті медалі (два індивідуальні та одне в команді на трампліні К-90) і одне срібло (команди К-75).

Серед лижників-двоборців не було рівних Дмитру Мазуруку, котрий був непереможним серед своїх опонентів, також він змагався в стрибках з трампліна, де здобув дві індивідуальні бронзи, а команді - одне золото та срібло. Серед дівчат на середньому трампліні К-75 переможницею стала Тетяна Пилипчук.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook