Про нас
увійти

Тернопільські віндсерфінгісти зайняли весь п’єдестал чемпіонату України

категорія: Водні види | дата: 13 10 2014 | переглядів: 1021
Тернопільські віндсерфінгісти зайняли весь п’єдестал чемпіонату України

Спортсмени п’ятнадцяти команд із Дніпропетровська, Миколаєва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Херсону, Полтави, Тернополя, Києва та інших областей стали учасниками чемпіонату України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми.

Такі змагання з 1 до 6 жовтня тривали у місті Вишгород Київської області, на Київському водосховищі. Змагались яхтсмени у різних класах яхт, зокрема, "470", "Лазер", "Фін", "Лазер-Радіал" тощо. Тернопіль на регаті представляли вихованці секції віндсерфінгу обласного відділення Комітету з фізвиховання та спорту Міністерства освіти і науки України, які виступали на вітродошках "RS:X".

У командному заліку наша збірна зайняла третє місце, поступившись киянам, що стали першими, та яхтсменам із Дніпропетровська, у яких друге місце.

— Ми набрали чотириста очок, — сказав тренер тернополян Олексій Нижегородов, — незважаючи на те, що наша команда була найменшою за складом. У ній виступало лише шестеро, в той час, як, скажімо, збірні Києва, Дніпропетровська, налічували до двадцяти і більше спортсменів. Вдалося обійти навіть надзвичайно представницьку команду з Миколаєва, які відстали лише на десять очок. Однак у своєму класі нам вдалося зайняти весь п’єдестал пошани, здобувши у віндсерфінгу "золото", "срібло" та "бронзу", що й принесло таке високе місце у рейтингу команд.

Отож, в особистому заліку чемпіоном та володарем золотої медалі цьогорічного Чемпіонату України з вітрильного спорту став майстер спорту України міжнародного класу з Тернополя Олександр Тугарєв. Звання срібного призера здобув кандидат в майстри спорту Мар’ян Воловець. Обоє спортсменів є студентами економічного коледжу ТНЕУ. Третє місце і бронзову нагороду виборов учень Тернопільської ЗОШ №6 Арсен Гринчак, а четвертим був першокурсник ТІСІТ Юрій Будай. Усі спортсмени представляють також обласну школу вищої спортивної майстерності, тренери Олексій Нижегородов та Олександр Тугарєв (старший).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook