Про нас
увійти | реєстрація

Учасник кількох Олімпійських ігор буде тренувати тернопільських дітей

категорія: Водні види | дата: 04 11 2013 | переглядів: 753
Учасник кількох Олімпійських ігор буде тренувати тернопільських дітей

Відомий тернопільський плавець, учасник кількох Олімпійських ігор, чемпіон та рекордсмен Європи, призер чемпіонатів світу Олександр Волинець вже з наступного місяця розпочинає набір дітей у персональні групи для тренувань. Заняття відбуватимуться у спорткомплексі "Політехнік", де свого часу готувався до престижних стартів сам Волинець.

— Плавання — це більше, ніж спорт, — розповів Олександр Волинець. — Можна не вміти співати і танцювати. Та вправно триматися на воді повинен кожен. Плавання сприяє фізичному розвитку людини, незалежно від віку та статі.

Спортивне плавання гармонійно розвиває всі групи м'язів, формує такі якості, як витривалість, сила, швидкість реакції, координація рухів і гнучкість. Завдяки горизонтальному положенню тулуба у воді розвантажується хребет, формується правильна постава. У плаванні при вдиху і видиху доводиться долати тиск води на тіло і її опір, що збільшує об'єм легенів і зміцнює м'язи, які беруть участь у диханні. Плавання оптимізує ритм роботи серця, підвищує еластичність судин, збільшує опірність організму до інфекційних та застудних захворювань.

Цього літа Олександр відкрив групу оздоровчого плавання в одному з готелів Ялти.

— У Криму я працював разом із колегами зі збірної України Павлом Хникіним та Андрієм Сердіновим, — зазначив О.Волинець. — Там ми започаткували власний клуб "Альбатрос" і тренували різних людей, навіть гостей з англійського Ліверпуля.

Плавець хоче започаткувати у Тернополі школу плавання "Альбатрос", щоб привернути увагу до цього виду спорту.

— За колишніми, ще союзними, нормативами, на кожних 15 тисяч населення мав бути один повноцінний басейн. У Тернополі таких потрібно 15, та є лише кілька. Для подальшої популяризації плавання буду запрошувати іменитих колег зі збірної України.

Нагадаю, заняття для дорослих і дітей розпочнуться вже з 1 листопада у спорткомплексі "Політехнік", за адресою: вул. Білогірська,50. З Олександром Волинцем можна зв’язатися за телефонами: (0352) 42-18-97 та (067)742-43-50.

Джерело: Свобода

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: