Про нас
увійти

Тернопільська команда виборола перемогу в "Кубку Галичини" з волейболу

категорія: Волейбол | дата: 02 02 2021
Тернопільська команда виборола перемогу в "Кубку Галичини" з волейболу

Впродовж трьох днів, 28-30 січня, у Тернополі проходив турнір з волейболу "Кубок Галичини-2021", повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Такі змагання проводились вдруге. Започатковано їх було у минулому році за ініціативи Федерації волейболу Тернопільської області. Цьогорічний Кубок проводився за підтримки міського голови Тернополя Сергія Надала та обласної Федерації волейболу. Участь у змаганнях взяли п’ять чоловічих команд зі Львова, Вінниці, Донеччини та Тернополя. Волейбольні баталії були цікавими, яскравими, емоційними, - наголошують організатори.

За результатами ігор переможцем турніру стала тернопільська волейбольна команда "ДСО-ЗУНУ-ДИНАМО". У фіналі її суперниками стали гравці ВК "МХП ВІННИЦЯ". Тернополяни обіграли їх з рахунком 3:0.

Відтак, ВК "МХП ВІННИЦЯ" - на другій сходинці п’єдесталу пошани. "Бронза" дісталася команді з Донеччини ВК "БАХМУТ". На четвертому місці - ВК "БУЛАВА" зі Львова, на п’ятому - ВК "ДСО ЗУНУ ДИНАМО 2" (м. Тернопіль).

"Ми вдячні всім командам за яскраві та змістовні ігри. Всіх вітаю з перемогою. Кубок залишається в Тернополі", - сказав голова Федерації волейболу Тернопільщини Олександр Богомол, вітаючи учасників змагань та дякуючи їм за самовіддачу та яскраві ігри.

Команда-переможець нагороджена перехідним кубком. Також переможці та призери змагань були відзначені в різних номінаціях.

За словами заступника голови Федерації волейболу Тернопільщини Олега Іващенка, подібні змагання будуть проводитися і надалі щорічно з метою підвищення рівня фізичної загартованості, популяризації волейболу та здорового способу життя серед молоді.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook