Важкоатлетка Ірина Копитко зайняла дев’яте місце на чемпіонаті Європи

категорія: Інші | дата: 07 08 2015

На чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років, який до 8 серпня триватиме у місті Ландскрона (Швеція), Україну представляють 17 юних важкоатлетів. Серед них і вихованка Скалатської ДЮСШ "Колос" (тренери Віктор Симів та Вікторія Шаймарданова) Ірина Копитко. Більшість із наших важкоатлетів вже завершили боротьбу за медалі, - повідомляє Федерація важкої атлетики України.

Так, Гангур Марія з сумою двоборства 125 кг (ривок 58 кг і поштовх 67 кг) посіла п’яте місце у ваговій категорії до 48 кг (до 15 років); Гришин Тарас став лідером групи Б у ваговій категорії 62 кг (до 17 років) з результатом у ривку 101 кг, в поштовху 132 кг і сумою двоборства 233 кг; Конотоп Каміла у ваговій категорії до 53 кг (до 15 років) вела напружену боротьбу за медалі європейської першості, проте результат у сумі двоборства 155 кг дозволив Камілі зайняти четверте місце. В ривку українській важкоатлетці підкорилася штанга вагою 70 кг, а в поштовху 85 кг.

На дев’ятому місці у ваговій категорії до 56 кг (до 15 років) Антон Марущак. Атлетові вдалося показати результат у сумі двоборства 180 кг (78 кг і 102 кг). Макарова Ганна на сьомому місці у ваговій категорії до 58 кг (до 15 років) із сумою двоборства 121 кг: ривок 56 кг і поштовх 65 кг.

А чемпіоном Європи став представник Дніпропетровщини – Сухоцький Дмитро! У ваговій категорії до 56 кг (до 17 років) Дмитро став беззаперечним лідером у ривку з результатом 102 кг. Поштовх 120 кг і сума двоборства 222 кг дозволили українському важкоатлету піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат до 17 років.

У ваговій категорії до 77 кг (до 15 років) Никоненко Євген здобув бронзову нагороду. Результат спортсмена в сумі двоборства складає 237 кг: у ривку Євгену підкорилася штанга вагою 107 кг і в поштовху 130 кг.

Відразу дві важкоатлетки збірної команди України виступили у ваговій категорії до 58 кг (до 17 років). Тимощук Марія зайняла п’яте місце (сума двоборства 171 кг) і Копитко Ірина на дев’ятому місці (159 кг в сумі двоборства).