Здобутки тернопільських спортсменів на змаганнях з пауерліфтингу в Коломиї

категорія: Інші | дата: 15 12 2014

У Коломиї відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів і юнірок, вихованців ДЮСШ, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Змагання проводились без використання спеціального екіпіювання у трьох вікових групах: 1 група — 13-15 років, 2 група — 16-18 років, 3 група — 19-23 років.

Серед тернополян у 1 віковій групі серед юнаків чемпіонами України стали у ваговій категорії до 49 кг — Назар Шаповал (ТОВ "Україн", клуб "Олімп", ДЮСШ "Авангард"), у ваговій категорії 53 кг — Володимир Вакуленко (ТОВ "Україна", клуб "Аякс", ДЮСШ "Авангард") , у ваговій категорії 74 кг — Тарас Прийшляк (ТОВ "Україна", клуб "Олімп", ДЮСШ "Авангард"), срібним призером у ваговій категорії до 66 кг був Максим Гончарук (ТОВ "Україна", клуб "Олімп", ДЮСШ "Авангард"). Серед жінок  у ваговій категорії до 52 кг Вікторія Хлєбнікова (ТОВ "Україна", клуб "Аякс", ДЮСШ "Авангард") виборола срібну нагороду, а у ваговій категорії до 72 кг Діана Лозінська (ТОВ "Україна", клуб "Олімп", ДЮСШ "Авангард") посіла перше місце.

У другій віковій групі серед юнаків у ваговій категорії до 53 кг Віталій Бердін (ТОВ "Україна", клуб "Олімп", ДЮСШ "Авангард") посів друге місце, а серед дівчат у ваговій категорії до 52 кг Евеліна Кушнір (ТОВ "Україна", клуб "Каруна", ДЮСШ "Авангард") здобула третє місце, у ваговій категорії до 72 кг Ірина Турська (ТОВ "Україна", клуб "Атлант", ДЮСШ "Авангард") стала другою.

У третій віковій групі серед чоловіків звання чемпіона України у ваговій категорії до 59 кг здобув Володимир Гуменюк (ТОВ "Україна", клуб "Олімп", ДЮСШ "Авангард").

В Коломиї — неофіційній столиці українського пауерліфтингу — проходив також і кубок України з пауерліфтингу серед чоловків та жінок, який став завершальними змаганнями року. Як повідомляє на офіційному Інтернет-сайті СКУ України прес-секретар Федерації пауерліфтингу України Єлизавета Назіна, кращою спортсменкою змагань стала представниця Івано-Франківської області, бронзова призерка чемпіонату Європи, Віра Бобошко. Виступаючи у в/к до 63 кг, вона зібрала суму триборства 455 кг, виграла золото категорії та абсолютну першість. Друге місце у цій в/к та третє в абсолютному заліку отримує Олена Данилюк з Хмельницької області (430 кг). Олена лише на 5 кг випередила Наталю Пізняк з Дніпропетровської області, яка посіла третє місце цієї в/к.

Друге місце абсолютної першості та золото в/к до 57 кг у Марії Ільницької з Львівської області, чемпіонки Європи серед дівчат, — її результат 410 кг. Друге місце тут у тернопільчанки Лариси Осички (352,5 кг) (ТОВ "Україна", клуб "Олімп").Таку ж суму триборства зібрала і сумчанка Яна Мелешко, але за більшої власної ваги вона посідає третє місце.

Переможницею найлегшої в/к до 47 кг стає срібна призерка чемпіонату світу серед дівчат Тетяна Шлопко з Хмельницької області — 322,5 кг.

Кращою у в/к до 52 кг стала харківчанка Тетяна Лебеденко — 355 кг. Друге місце посідає Ганна Бежевець з Хмельницького (332,5 кг). А замикає трійку призерів тернопільчанка Мар’яна Коляденко — бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорок, її результат 322,5 кг (ТОВ "Україна", клуб "Олімп", ДЮСШ "Авангард").

Чемпіонкою в/к до 72 кг стала срібна призерка чемпіонату світу серед дівчат, господиня помосту — коломиянка Юлія Оробець із сумою триборства 440 кг.

Серед чоловіків переможцем найлегшої в/к до 59 кг з рекордом України у жимі лежачи серед юніорів 152,5 кг став Михайло Шаблій з Тернополя (ТОВ "Україна", клуб "Олімп", ДЮСШ "Авангард"). Його сума триборства 515 кг.

Золото в/к до 66 кг у бронзового призера чемпіонату світу серед юнаків із Запорізької області Владислава Чорного (590 кг). Лише на 10 кг відстав від нього срібний призер в/к Руслан Рузімурадов з Донецької області.

Перше місце в/к до 74 кг виборов ще один представник Донецької області Сергій Кожем’яка, його результат 710 кг. Друге місце із сумою 690 кг тут посідає Микола Дудін з Дніпропетровської області. Замикає трійку призерів представник столичної області Євген Білоцький (655 кг).

У ваговій категорії до 83 кг перше та друге місце за представниками Запорізької області. Із сумою 755 кг лідирує Євген Нескоромний. Срібло із сумою 730 кг у Євгена Череватого. Бронзу отримує тернополянин Володимир Жирний (715 кг)(ТОВ "Україна", клуб "Олімп", ДЮСШ "Авангард").