У тернопільської велосипедистки Наталії Кромпець — два срібла

категорія: Інші | дата: 21 07 2014

В Сумах відбувся головний старт сезону для представників маунтенбайку — чемпіонат України серед різних вікових груп з крос-кантрі, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Нашу жіночу команду представили вихованки Тернопільської ДЮСШ "Буревісник" та обласної школи вищої спортивної майстерності (тренер Богдан Сніжок).

Головними стартами змагань стали заїзди з крос-кантрі на дистанції 22,5 км (5 кіл по 4,5 км). Проте передували цьому виду програми заїзди ІІІ етапу чемпіонату України у гонці елімінатор (спринт з вибуванням). Це наймолодший та найбільш видовищний вид крос-кантрі. Коротку дистанцію 1000 метрів спортсмени долають приблизно за 3 хвилини. Гонщики змагаються у раундах, починаючи з 1/8 фіналу, по 4-6 чоловік. Після кожного раунду двоє найкращих проходять до наступного кола.

За результатами ІІІ етапу наша землячка Наталя Кромпець (2 хвилини 51,57 секунди) поступилася лише 0,7 секунди харків’янці Ірині Поповій (2 хвилини 51,50 секунди) і посіла другу сходинку п’єдесталу пошани.

Щодо виступів її колег по команді, то Ірина Слободян — на п’ятій сходинці (3 хвилини 00,21 секунди), Анастасія Года — на шостій позиції (3 хвилини 05,15 секунди), сьоме місце — у Ілони Мацієвської (3 хвилини 16,91 секунди). Всього в гонці взяли участь 16 спортсменок.

Отже, за результатами трьох етапів чемпіонату України в гонці елімінатор серед жінок місця розподілились таким чином:

1 місце — Ірина Попова (Харківська область),

2 місце — Наталя Кромпець (Тернопільська область),

3 місце — Анастасія Года (Тернопільська область),

4 місце — Ірина Слободян (Тернопільська область),

8 місце — Ілона Мацієвська (Тернопільська област),

10 місце — Алла Бойко (Тернопільська область).

Серед дівчат у підсумковій таблиці чемпіонату вихованки ДЮСШ "Буревісник" Христина Фірман на п’ятій, а Оксана Павук — на десятій позиціях.

А в головному заїзді чемпіонату крос-кантрі Наталя Кромпець також виборола срібну нагороду. З результатом 1 година 33 хвилини 45 секунд Наталя поступилася лише 2 хвилини Яні Беломоїній з Волинської області та перемогла харків’янку Ірину Попову, яку також випередила на 2 хвилини.

Ірина Слободян — на четвертій позиції з результатом 1 година 39 хвилин 41 секунда. Ілона Мацієвська на шостому місці (1 година 54 хвилини 45 секунд). Сьоме та восьме місця відповідно посіли Анастасія Года та Алла Бойко, відставши від лідерів на коло. Варто зазначити, що траса крос-кантрі надзвичайно складна, про що свідчить середня швидкість лідерів змагань — 14,48 км за годину.