На одному із тернопільських стадіонів провели "Дворову спартакіаду" (ВІДЕО)
На "Дворову спартакіаду", яку провели 22 червня на стадіоні "Текстерно", що на просп. Злуки, прийшло чимало учасників дійства та жителів міста.
У зв’язку із ситуацією на Сході країни та враховуючи те, що 22 червня день скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, організатори вирішили провести спартакіаду у національно-військово-патріотичному дусі.
— Ми відмінили всі танцювальні виступи, — говорить один із організаторів Галина Цінкевич. — Ми не могли собі дозволити будь які концерті та розважальні програми.
Тому у рамках дійства відбулись показові виступи із бойових мистецтв, зокрема з боксу і кікбоксінгу , фріфайту, тайквандо , з греко-римської боротьби та із гирьового спорту. Організатори провели міні-турнір серед дворових команд, де було заявлено 15 дорослих та 4 дитячі команди. Переможцями стала команда Лемківський двір. Друге та третє місце посіли команди Універсам та відповідно Капітошка. Крім цього гості та учасники спартакіади змогли побачити матчеву гру з регбі-7, змагання із шашок та шахів. Змагання з віджимання на техніку виконання та на найбільшу кількість раз у трьох вікових групах. Серед яких були діти 10-15 років, молодь 16-25 років та дорослі 26 і старше.
Сподобався тернополянам і дитячий турнір з настільного футболу.
— Цікаво спостерігати, як діти прагнуть до перемоги, — говорить тернополянин Віталій Романів. — Вони захоплені цією грою. Взагалі спартакіада подобається, цікаво так, весело, жваво…
Заплановані сімейні спортивні конкурси організаторам не вдалось провести у зв’язку із погодніми умовами.
— Через дощ трава слизька, тому ми вирішили не ризикувати і відмінили такі естафети, — додає пані Галина. — Проте конкурс для малюків до шести років по закиданню м'ячиків у баскетбольне кільце пройшов на ура. Наймолодшому учасникові було два рочки.
Змагання провели на стадіоні, щоб показати, що відновлення його діяльності матиме велике виховне і культурне значення для тернополян різного віку, вважають організатори.
— Ми справді хочемо зберегти дану земельну ділянку від забудови, — каже Галина Цінкевич. — Стадіон повинен служити громаді міста для активного відпочинку і для відпочинку як такого. Адже сьогодні прийшло досить багато людей і всі вони залишились задоволеними….
Організатори сподіваються, що їх почують і стадіон, все ж таки, залишать громаді міста.
Джерело: 20 хвилин