Тернополянка Анастасія Наконечна стала срібною призеркою чемпіонату України з пауерліфтингу

категорія: Інші | дата: 25 03 2014

14-17 березня в Сумах відбувся чемпіонат України з жиму лежачи серед чоловіків, жінок та юніорів і юніорок, юнаків та дівчат. Участь у змаганнях взяло двоє тернопільських спортсменів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Серед юніорок у ваговій до 57 кг студентка ТНТУ ім. І.Пулюя, кандидат в майстри спорту Анастасія Наконечна із результатом 70 кг виборола срібну нагороду. А серед чоловіків майстер спорту Володимир Жирний у ваговій категорії до 93 кг вижав 202,5 кг, посів при цьому четверте місце.

Спортсмени представляють ФСТ "Україна", Тернопільську ДЮСШ "Авангард", клуб "Олімп" (ЗОШ №23), тренер Ігор Лисий.