Нива демонструє стабільність: знову мінімальна поразка

категорія: Футбол | дата: 04 10 2015

11-ий тур не приніс жодної радості вболівальникам тернопільської Ниви. Команда знову мінімально програла і залишається на останньому місці у турнірній таблиці Першої ліги.

Цього разу Нива вдома з рахунком 0:1 програла краматорському Авангарду. Єдиний гол у грі гості провели на початку другого тайму. Після контратаки ворота Ниви вразив форвард краматорчан — Владислав Нехтій.

Відзначимо, що ще у першому таймі Нива залишилась у меншості. За другу жовту картку з поля вилучили нападника тернополян Андрія Фаюка.

Після 11-ти турів Нива набрала лише 4 очки і продовжує перебувати на самому дні Першої ліги.

У наступному турі на Ниву чекає випробування лідером. У гості до команди Петра Бадла приїде кіровоградська Зірка, яка очолює турнірну таблицю Першої ліги та є одним із головних претендентів на вихід до Прем'єр-ліги.