Бойова нічия ФК Тернопіль та Гірника-Спорт

категорія: Футбол | дата: 01 09 2014

У 6-му турі Першої ліги муніципальний футбольний клуб Тернопіль розписав нічию з комсомольським Гірником-Спорт (2:2).

Матч у Тернополі видався безкомпромісним та насиченим на епізоди, що варті уваги. Перший з таких моментів відбувся у середині першого тайму, коли гості залишилися у меншості. Другу жовту картку і, як наслідок, червону отримав Максим Костюченко. Таким чином у ФК Тернопіль з'явилася чисельна перевага. Проте до кінця першого тайму вболівальники голів не побачили.

Всі найцікавіші епізоди гри відбулися вже по перерві. На 61-ій хвилині комсомольська команда повела у рахунку — відзначився Сергій Герасимець. Але радість Гірника-Спорт тривала не довго. За дві хвилини на табло був рівний рахунок. Автором голу у складі Тернополя став Сергій Полянчук. А ще за чотири хвилини муніципали повели у рахунку зусиллями Богданова. Та втримати перевагу тернополяни все ж не змогли. На 84-ій хвилині гості реалізували пенальті — (2:2).

Також відзначимо що до кінця гри у складах команд відбулися ще два вилучення. Гірник-Спорт покинув Сергій Чеботаєв, а ФК Тернопіль не дорахувався Ігоря Курило.