ФК Тернопіль-Педуніверситет та Буревісник зіграли внічию

категорія: Футбол | дата: 13 11 2013

У п'ятому турі чемпіонату Україниз футболу серед студентів команди з Тернопільщини синхронно поділили очки із суперниками. Нагадаємо, що ФК Тернопіль-Педуніверситет та кременецький Буревісник виступають у конференції "Захід".

5 листопада тернополяни їздили у гості до чернівецького Університету. Цей матч завершився бойовою нічиєю (2:2), хоча саме ФК Тернопіль був ближчим до перемоги. Завдяки голу Богдана Семенця гості вийшли вперед у середині першого тайму. Але після перерви екс-футболіст Тернополя Тарас Сивка рахунок зрівняв. Ще за десять хвилин Іван Тарабалка знову вивів тернопільських студентів вперед. Проте на 90-ій хвилині чернівецька команда зрівняла рахунок. Зазначимо, що до цього часу ФК Тернопіль перебував у меншості. На 85-ій хвилині поле достроково покинув Юрій Соколовський.

А 7 листопада свій матч провів Буревісник з Кременця, який вдома приймав Спортлідер+-КПНУ з Кам'янець-Подільського. Кременчани теж першими відкрили рахунок на початку гри. Відзначився Андрій Андрусик. Однак втримати перемогу господарям завадив гол Олега Зубика у середині другого тайму — (1:1).

Після п'ятого туру у турнірній таблиці конференції "Захід" — двовладдя. По 7 очок мають Спортлідер+-КПНУ та ФК Тернопіль-Педуніверситет. Буревісник та Університет ділять 3-4 місця (по 5 очок). А замикає турнірну таблицію київський НУХТ-Оболонь-Бровар (0 очок).

Зазначимо, що ФК Тернопіль-Педуніверситет та Буревісник незабаром ще зіграють перенесений матч 4-го туру.