Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Івегеш хоче Шахтар, а я хочу — ФК Тернопіль"

категорія: Футбол | дата: 27 09 2013
Ігор Яворський:

Головний тренер Ниви Ігор Яворський поділився враженнями від кубкової гри з Украгрокомом та розповів, якого суперника хоче у наступному раунді.

— Матч був для нас дуже важким. Команда — Украгроком — дисциплінована та збалансована у всіх лініях. З таким суперником грати завжди не просто. Сьогодні нам, відверто кажучи, пощастило. Ми на перших хвилинах змогли відкрити рахунок, а зазвичай ми розпочинаємо невдало. Було помітно, що хлопці віддавалися грі, хотіли перемогти. Я вже говорив, що ми завинили своїм вболівальникам, адже не перемагали вдома. Попри важке поле, ми старалися грати у пас, комбінувати, футболісти швидко рухалися.

— Ваша команда грала на хороших полях і програвала. Сьогодні поле нагадувало болото і ви виграли. Можливо вам потрібно грати за поганих умов?

— Нашій команді дійсно потрібно хороше поле. Сьогодні м'яч не скакав по полі. Адже коли ми граємо на "бетоні", то м'яч, при передачах, відскакує від газону і це створює незручності. Це велика різниця. Випав дощ і поле стало м'яке та вологе. Це дозволило м'ячу котитися по полі, важко, але котитися. Футболістам було легше його приймати.

— Оцініть дії Руслана Івашка.

— Він отримав досить мало часу. Йому потрібен певний період для адаптації, адже він нещодавно влився у наш колектив. Сьогоді ми не хотіли його випускати, адже він у позаминулій грі отримав важку травму. Проте Івашко сам попросився, щоб допомогти команді.

— А що з Ігорем Малишем?

— У нього температура і він лікується вдома. Температура була і у Василя Білого, але ми випустили його на поле.

— Тренер ФК Тернопіль хоче у суперники команду Прем'єр-ліги. Ви теж хочете бачити грандів чи більш прохідну команду в 1/8 фіналу?

— Я слухав виступ Василя Івегеша, який хоче у суперники донецький Шахтар. А я хочу футбольний клуб Тернопіль. У такому разі нам не потрібно тратитися на переїзди, готелі та харчування. Підготуємося вдома і зіграємо на місці хороший матч.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook