ФК Тернопіль розгромив збірну України!

категорія: Футбол | дата: 13 06 2013

Вчора, 12 червня, на тернопільському "Міському" стадіоні відбувся товариський поєдинок у якому зустрілися ФК Тернопіль та студентська збірна України.

Студенти проводять у Тернополі кількаденний збір і одним із етапів підготовки став матч проти "муніципалів". Зазначимо, що збірна України під керівництвом Володимира Лозинського готується до Всесвітньої Універсіади, яка пройде у Казані (Росія) з 6 по 17 липня. Суперниками збірної України на груповому етапі будуть команди Японії, Уругваю і Туреччини.

Вже до 12 хвилини матчу студентська збірна "горіла" з рахунком (2:0). Першим у ворота збірників відзначився Богдан Семенець на 6-ій хвилині матчу. На виході невпевнено зіграв Олександр Ільющенков, який захищав ворота збірної. Семенець перехопив м'яч і забив у пусті ворота (1:0).

А через шість хвилин у воротах Ільющенкова розписався Василь Чорний. Тернопіль проводив чергову атаку на вістрі якої виявився всюдисущий Богдан Семенець, але форварда швидко накрили захисники і пробити не дозволили. Семенець не розгубився і скинув під удар Василю Чорному. М'яч, зачепивши когось із захисників збірної, залетів у ворота (2:0).

Надалі футболісти муніципальної команди впевнено контролювали гру, а студенти оборонялися. Один м'яч підопічні Лозинського відквитали після стандарту на 29-ій хвилині матчу. Після кутового футболіст збірної України потужно пробив головою. Микола Плетеницький м'яч упіймав, але, як здалося суддям, вже за лінією воріт. Хоча голкіпер Тернополя всіма силами переконував у протилежному (2:1).

Загалом студенти у першому таймі майже не створили небезпеки біля чужих воріт. Підопічні Лозинського мали ще одну нагоду щоб забити, але після виконання штрафного удару, кіпер Тернополя витягнув м'яч з "дев'ятки".

Натомість до завершення першого тайму тернополяни забили ще. Василь Чорний майже повторив свій перший гол, але цього разу відстань до воріт була більшою, а асистентом Василя виступив Ігор Курило. Чорний розрядив свою "гармату", а Ільющенков свої ворота не впильнував втретє у грі (3:1).

У другому таймі швидкості Тернополя дещо впали, а збірна України почала володіти м'ячем більше. Хоча всі спрби студентів дойти до воріт Плетеницького не увінчувалися успіхом. Оборона Тернополя вміло зупиняла суперника на підступах до штрафного майданчика. На 55-ій хвилині ФК Тернопіль забив учетверте. Цього разу свій класичний гол провів Богдан Семенець. Форвард отримав пас на хід і, вигравши боротьбу у двох захисників, перекинув безпорадного Ільющенкова (4:1).

Кінцівка гри пройшла у рівній боротьбі. Студенти навіть забили гол вже у ворота другого кіпера Тернополя — Івана Мельника (4:2).

У п'ятницю, 14 червня, збірна України запланувала ще один поєдинок. Підопічні Володимира Лозинського зустрінуться зі збірною Тернопільської області.