Про нас
увійти

Футболісти тернопільської школи №26 перемогли у дитячому турнірі

категорія: Футбол | дата: 13 05 2013 | переглядів: 647
Футболісти тернопільської школи №26 перемогли у дитячому турнірі

Команди Чортківського, Бережанського, Шумського районів та міста Тернополя стали учасниками фінальних змагань на призи клубу "Шкіряний м’яч" серед молодшої вікової групи (2001 року народження). Ігри відбулися 11 травня на стадіоні села Мишковичі Тернопільського району.

В результаті 4 місце посіла команда Бережанського району, за яку виступали юні футболісти із села Куропатники. Бронзовими призерами були школярі Чортківської гімназії. На другій сходинці п’єдесталу — команда Шумської ЗОШ І-ІІІ ступенів. А переможцями змагань виявилась команда школа №26 міста Тернополя.

У змаганнях з елементів футбольної техніки, які традиційно проводяться на цьому турнірі, теж відзначились тернополяни. Так, у вправі "Жонглювання м’ячем" переміг Роман Наконечний, а в ударах по воротам на точність та ударах на дальність цей спортсмен був другим. Його колега по команді Андрій Новачинський у вправі "Удари по воротах на точність" посів перше місце, а в ударах по воротам на дальність став третім. Відзначився і ще один тернополянин – Владислав Мороз, який у жонглюванні м’ячем здобув третє місце. А бронзовим призером у змаганні з виконання цієї вправи став Віталій Ванча з Бережан. Таким самий результат, але у вправі "Удари по воротах на точність", показав шумчанин Святослав Григоренко. А найкращі удари м’яча на дальність продемонстрував Павло Олійник з Бережан. У виконані цієї вправи він і посів перше місце.

Організаторами турніру виступили управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації та обласна федерація футболу. Головний суддя змагань Василь Заторський, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин