Про нас
увійти

9 травня визначаться переможці XVII Спортивних ігор учнівської молоді з футболу

категорія: Футбол | дата: 07 05 2013 | переглядів: 741
9 травня визначаться переможці XVII Спортивних ігор учнівської молоді з футболу

8-9 травня відбуватимуться фінальні змагання з футболу серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів за програмою XVII Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщині, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Ігри проходитимуть у групах команд на стадіонах в селах Великі Гаї та Великий Глибочок. За результатами жеребкування, у Гаях зустрічатимуться команди Тернопільського, Чортківського та Зборівського районів, а у Глибочку — Гусятинського, Ланівецького районів та міста Тернополя.

Щодо календаря ігор, то в середу, 8 травня, з 11 години гратимуть команди Чорткова та Зборова і Гусятина та Ланівець. О 13 годині розпочнуться матчі між командами Зборівського та Тернопільського районів та Ланівецького району і Тернополя. А на 16-ту заплановані зустрічі між командами Тернопільського і Чортківського районів та між командою Гусятинського району і Тернополя.

А переможці змагань визначаться в четвер, 9 травня. Так, з 10 години на стадіоні в селі Великі Гаї проходитиме гра за 5-6 місця, об 11.30 — за 3-4 місця. Перше та друге місця розігруватимуться з 12 години 40 хвилин.

Проводить турнір обласна дитячо-юнацька спортивна школа спільно з управлінням освіти і науки та управлінням з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин