ФК Тернопіль святкує вольову перемогу над Реал Фармом

категорія: Футбол | дата: 05 05 2013

У переддень Великодня, тернопільські "муніципали" здобули нелегку перемогу над гостями з Южного, які продовжили свою безвиграшну серію у плей-офф.

Після двох поспіль поразок на виїзді, команда Василя Івегеша опустилася на четверте місце у турнірці, віддавши третю сходинку черкаському Славутичу. Саме у Черкасах, минулого тижня, футболісти Тернополя були розгромлені з рахунком (3:0). Тож у домашній грі проти Реал Фарму, який з шістки команд групи А виглядає найменш грізним, "муніципали", звісно, розраховували нарешті здобути три очки. Хоча у будь-якому випадку, ФК Тернопіль зберігав за собою четверту позицію.

Цілком справедливо, що саме тернополяни зі старту поєдинку заволоділи ініціативою. Моменти біля воріт южненської команди почали з'являтися, як гриби після дощу. На стартових хвилинах господарі не дозволяли приїжджій команді перейти центр поля. Зокрема двічі головою пробивали Чорний та Кондзьолка, але з першим ударом впорався голкіпер, а другий пройшов повз.

Реал Фарм свій перший по-справжньому гольовий момент створив лише у середині тайму. Після подачі у штрафний майданчик Тернополя, Микола Плетеницький невпевнено зіграв на виході і кулаками виніс круглого прямо на ногу Денису Коваленку. Але гравець Реал Фарму не зумів нанести точного удару по воротах, намагаючись перекинути м'яч через голкіпера. Надалі тернополяни продовжували насідати на ворота суперника. В такій ситуації, гол южненця Василя Продана на 36-ій хвилині гри видався не надто логічним. Отримавши м'яч у штрафному Тернополя, футболіст гостей зумів розвернутися і наніс прицільний удар по воротах Плетеницького (1:0).

Тернопіль, оговтавшись від голу, спробував одразу ж відігратися, але до кінця тайму відновити рівновагу у рахунку господарі не зуміли. Натомість футболісти Реал Фарму могли збільшити перевагу, якби Ільницький зумів точніше пробити по воротах.

Вже у першій атаці у другому таймі Тернопіль був близький до своєї мети. Кондзьолка наносив удар по воротах і м'яч, зачепивши когось із гравців господарів, влучив у поперечину. Підопічні Івегеша старалися тримати активний темп гри і вже незабаром це принесло свої плоди.

Вперше у 2013 році зумів відзначитися кращий бомбардир Другої ліги Богдан Семенець. Гол став справжнім бенефісом форварда, який вже вдесяте відзначається у цьому сезоні. Семенець отримав хорошу передачу на хід, але на заваді йому стала пара захисників з Южного. Проте Богдан у боротьбі видер м'яч з ніг суперників та вирвався на рандеву з голкіпером. Залишалося лише влучити у ворота, що гравець з успіхом зробив (1:1). А вже за кілька хвилин тернополяни змусили воротаря Реал Фарму вдруге витягувати м'яч з сітки. Господарі провели класичну атаку. Дубчак традиційно далеко вкинув аут, хтось із партнерів головою продовжив на Полянчука і Сергій точним ударом вивів свою команду вперед (2:1).

До завершення гри команди обмінялися кількома моментами. У Тернополя могли відзначатися автори голів — Семенець та Полянчук. Гості ж могли вирвати нічию, але удар Продана з хорошої позиції пройшов мимо воріт.

Отож, вольова перемога ФК Тернопіль дозволила команді закріпитися на четвертій позиції та збільшити відрив від Скали, яка свій матч програла. Реал Фарм залишається на шостому місці у турнірній таблиці. Цього року команда Миколи Лиховидова ще не перемагала.