Про нас
увійти

Нива гратиме у Чернігові в комбінаційний та красивий футбол

категорія: Футбол | дата: 02 05 2013 | переглядів: 796
Нива гратиме у Чернігові в комбінаційний та красивий футбол

Як тернопільська Нива готується до матчу з лідером Другої ліги — чернігівською Десною, клубній прес-службі розповів головний тренер команди Ігор Яворський.

— Після матчу зі стрийською Скалою футболісти отримали один день відпочинку, а вже у вівторок, 30 квітня, команда зібралася, щоб провести тренування та здійснити відновлювальні процедури. Далі, в звичному режимі, як і перед кожним матчем, готуємося безпосередньо до гри з Десною. За три дні підготовки головну увагу приділяємо ударам, передачам, діагоналям, забіганням, — зазначив Ігор Петрович.

— Чи буде видозмінена тактика на гру з чернігівською командою, адже, якщо в попередніх матчах Нива грала "першим" номером, то цього разу, очевидно, доведеться діяти в дещо іншому ключі?

— Якщо в домашніх матчах Нива пресингувала протягом двох таймів, то в грі з лідером Другої ліги, можливо, трішки відійдемо від цієї тактики. Чому? По-перше, граємо на виїзді проти лідера, по-друге, групі атакувальних гравців Ниви потрібен простір. До того ж, наскільки мені відомо, в Чернігові поле зовсім іншої якості, ніж у Тернополі, що для нашої технічної команди повинно бути тільки на користь, — зауважив коуч Ниви.

Незважаючи на ймовірну зміну тактики, гратиме Нива в Чернігові, як заявив її тренер, виключно на перемогу: "Нам немає, чого втрачати. Гратимемо в комбінаційний та красивий футбол, який, сподіваюся, дасть нам позитивний результат".

Зазначимо, що на матч з Десною, який заплановано на суботу, 4 травня, Нива відправиться у четвер, 2 травня, ввечері. Спершу поїздом команда дістанеться до Києва, звідки відбуде до Чернігова. У п'ятницю, 3 травня, тернополяни випробують поле місцевого стадіону, щоб вже в суботу гідно протистояти лідерові ліги.

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин