Про нас
увійти

Тарас Яворський: "Усі націлені на Першу лігу"

категорія: Футбол | дата: 02 05 2013 | переглядів: 1023
Тарас Яворський:

У західноукраїнському друголіговому дербі тернопільська Нива, яка рветься до Першої ліги завдяки пенальті на 94-ій хвилині мінімально (1:0) здолала стрийську Скалу. Журналіст Спортивки поспілкувалася з автором переможного гола, півзахисником Ниви, який у зимове міжсезоння поповнив її склад Тарасом Яворським.

— Тарасе, чи часто доводиться бити такі вирішальні пенальті?

— Мабуть, вперше доводилося бити пенальті на останніх хвилинах та ще й у такому важливому матчі. В загальному часто доводилося виконувати пенальті, але щоб на 94-тій хвилині, то ніколи раніше не бив. Гра була важкою, Скала добре оборонялася та ще й до всього поле було доволі важким. Не дивлячись на важке поле ми створювали моменти, але чомусь реалізувати їх нам було важко. Добре, що, звичайно, Нива все-таки перемогла.

— У дебюті матчу на п’ятій хвилині одинадцятиметровий штрафний удар не реалізував твій партнер по команді Андрій Кікоть. Наступне пенальті Ігор Петрович (Яворський, головний тренер Ниви, — примітка автора) довірив пробити тобі?

— Пробиття пенальті ми відпрацьовували на тренуваннях. То Андрій Кікоть бив, то я. Тому у такому випадку, якщо б Андрій не зміг забити пенальті, наступне повинен був пробивати я. Так і трапилося  у матчі зі Скалою. Андрій не забив, не вийшла, дякувати Богу, що у мене вийшло реалізувати пенальті. Наступного разу в нього вийде.

— Це вже твій другий гол після переходу в Ниву. А чи встиг вже акліматизуватися до того, який футбол прививає Ниві Ігор Яворський?

— Так, справді це вже мій другий гол в офіційних матчах за тернопільську Ниву. Перший я забив в Овідіополі Реал Фарму, коли ми перемогли їх на виїзді (3:0). Тоді також вдалося відзначитися наприкінці гри, на 89-ій хвилині. Щоправда, тоді гол вдалося забити з гри. А цього разу з пенальті. А щодо акліматизації, то вона пройшла дуже швидко і добре, бо майже всіх хлопців знаю. Довелося з ними раніше пограти в ФК Львові та інших командах. Та й з тренером Ігорем Петровичем дуже швидко знайшли спільну мову. Тому все дуже добре і швидко відбулося в Ниві, жодних проблем не було.

— Попередньою твоє командою була першолігова чернівецька Буковина. Тепер же ти виступаєш у друголіговій Ниві, яка веде боротьбу за потрапляння до Першої ліги. Я так розумію, що перехід до амбітної Ниви для тебе не є кроком назад?

— Абсолютно ні. Мені завжди хочеться грати на вищому рівні… Але зараз вважаю по-іншому, що де б ти не був, потрібно грати так, щоб потрапити туди, куди ти прагнеш.

— У попередньому домашньому нічийному матчі зі черкаським Славутичем (1:1) було багато нарікань на важкий стан газону стадіону у Тернополі… Через це не вдалося показати хорошої гри, на яку здатна Нива?

— Поле важким було для обох команд. Просто ми знову не змогли реалізувати ті моменти, які створювали. Зараз, мабуть, у Ниви є невеличка проблема з реалізацією моментів, які створює команда. А там у другому таймі пропустили доволі необов’язковий гол. Звісно, що ця нічия вказує нам на те, що є над чим ще працювати та рухатися вперед. Тому не опускатимемо рук.

— З огляду на це завдання перед Нивою незмінне — це вихід у Першу лігу?

— Інших варіантів у нас, окрім як виходу до Першої ліги навіть немає. Усі націлені на Першу лігу і я впевнений, що ми доб’ємося цієї цілі, над якою працюємо.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин