ФК Тернопіль-ТНПУ виборов нічию у Чернівцях

категорія: Футбол | дата: 30 04 2013

Програючи за ходом зустрічі (0:2), підопічним Василя Івегеша вдалось звести унічию гостьовий матч проти чинного чемпіона України серед студентів, чернівецького Універистету.

Матч у Чернівцях проходив за доволі важких погодних умов: температура повітря на момент початку зустрічі становила +35С, до того ж сама зустріч проходила на штучному газоні спорткомплексу "Олімпія". Поки тернополяни пристосовувались до газону, чернівчани почали без розвідки, і це принесли свої дивіденди. Завдяки швидким голам на 5-й та 13-й хвилинах господарі повели з рахунком (2:0).

Втім, ще до перерви нашим землякам вдалось відновити статус-кво — дублем по суперниках вдарив кращий голеадор клубу Богдан Семенець. Спершу 16-й номер тернополян забив на 35-й хвилині, а вже під завісу тайму, на 43-й хвилині прямим ударом зі штрафного метрів із 40-ка встановив рахунок (2:2). До завершення зустрічі результат у поєдинку вже так і не змінився.

Джерело: ФК Тернопіль